Ваш надежный помощник в лечении аллергии

Клиника Анны Касьяненко – к.мед.н., доцента кафедры иммунологии и аллергологии ОНМедУ

Ваш надійний помічник в лікуванні алергії

Клиника Анны Касьяненко – к.мед.н., доцента кафедры иммунологии и аллергологии ОНМедУ

Записатися на консультацію

Слоган или заголовок.
С отсылкой к аллегрии

Що таке Aclinic  ?

ACLINIC створена Ганною Володимирівною Касьяненко, кандидатом медичних наук, доцентом кафедри клінічної імунології, генетики та медичної біології з курсом клінічної імунології та алергології Одеського Національного медичного університету, одним з провідних алергологів України.

Клініка надає сучасну комплексну допомогу в лікуванні всіх видів алергії, передові європейські методи тестування і діагностики, орієнтовані на конкретного пацієнта, для повного контролю над алергією і індивідуальною підтримки кожного пацієнта, включаючи алерген-специфічну імунотерапію.

Стани, які ми лікуємо

Вакцинація

Вакцини стимулюють власну імунну систему організму для боротьби з інфекційними агентами, як вірусних (кір, вітряна віспа, краснуха, поліомієліт, гепатит В), так бактеріальних (туберкульоз, правець, дифтерія, коклюш).

Бронхіальна астма

Це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів, що характеризується гіперреактивністю бронхів, набряком слизової оболонки, бронхоспазмом у відповідь на контакт з алергеном.

Алергічний риніт

Алергени, що переносяться по повітрю, можуть викликати подразнення очей, носа і горла до такої міри, що це може бути нестерпним. Алергічний риніт зустрічається у кожного п'ятого людини.

Алергія на укуси комах

Укус оси, бджоли чи комара зазвичай викликає набряк і почервоніння в місці укусу. У рідкісних випадках можуть розвиватися важкі, небезпечні для життя реакції, що викликають симптоми, схожі на астму, набряк м'яких тканин і шок. Це називається анафілаксією.

Харчова алергія

Будь-яка їжа може викликати алергічну реакцію, але найбільш частими тригерами є молоко, яйця, арахіс, пшениця, соя, риба і молюски.

Аллергия на лекарства и латекс

Аллергическая реакции может быть связана с продуктом на основе натурального каучука (хирургические перчатки) или с такими лекарствами, как антибиотики, анальгетики (например, аспирин / ибупрофен) или анестетики.​

Кропив'янка

Може проявлятися як реакція на їжу, хімічні речовини або інші фактори. На шкірі виникають сверблячі пухирі, які нагадують опіки кропивою.

Экзема

Обычными триггерами являются мыло, моющие средства, стресс и даже погода, хотя пищевая аллергия может играть определенную роль, особенно у маленьких детей с тяжелой формой атопического дерматита.

Пищевая аллергия

Любая пища может вызвать аллергическую реакцию, но наиболее частыми триггерами являются молоко, яйца, арахис, пшеница, соя, рыба и моллюски.

Крапивница

Может проявляться как реакция на пищу, химические вещества или другие факторы. На коже возникают зудящие волдыри, которые напоминают ожоги крапивой.

Подивитися всі послуги і ціни

Хто наші
пацієнти

Наша клініка спеціалізується на лікуванні алергії як дорослих, так і у дітей.

1. Немовлята і діти

Часто алергії у немовлят можуть бути пов’язані з молоком, яйцями та соєю. Маленькі діти також виявляють реакцію на молюсків, горіхи і пшеницю.

Така харчова алергія часто проявляється у вигляді екземи, яка може пошкодити шкіру і збільшити ризик подальшої сенсибілізації і інфекцій.

2. Підлітки

У підлітків проблеми з дихальними шляхами можуть ставати більш очевидними, оскільки хрипи у дітей переростають в астму. Астма може супроводжуватися алергічним рінокон’юнктівітом з різним ступенем закладеності носа, нежитю, сверблячки в носі і очах.

Крім очевидного впливу на якість життя, ці симптоми можуть негативно позначитися на успішності дітей.

3. Дорослі люди

У дорослої людини стійка харчова алергія може викликати ще більш серйозні реакції, деякі з них можуть бути небезпечними для життя (анафілаксія). Розвиток алергії на ліки, укуси комах і латекс може викликати не менше тривожні реакції, що вимагають детального дослідження.

Шкірні реакції, такі як кропив’янка (кропив’янка), можуть бути викликані різними причинами навколишнього середовища. Вони хоч і не є небезпечними для життя, можуть викликати стрес і значно знижувати якість життя людини.

Как проходит
лечение аллергии в Aclinic

Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipcing elit off sedllo eiusmod rfty tempore incid dunt ulat labore elret herrty dolore malgna aliqua Uiot enim aled minim sit amet

1. Запишитесь на прием

Мы специализируемся на диагностике и лечении аллергий и респираторных заболеваний. Начните свой путь к выздоровлению уже сегодня!

2. Пройдите тестирование

Мы применяем безопасные и эффективные методы скрининга и тестирования для выявления аллергенов, которые отвечают за ваши симптомы.

3. Почувствуйте себя лучше

Узнайте, как избежать аллергенов, ответственных за ваши симптомы. Дополнительные варианты лечения будут обсуждаться с вами, и могут включать в себя:

Отзывы наших пациентов

Ліцензії і сертифікати

Новини та публікації

Часті питання

Алергія – це ненормально перебільшена реакція на нешкідливе білкова речовина в навколишнє середовище, яке змушує імунну систему перейти в режим атаки.

Кліщі домашнього пилу, пилок рослин, лупа тварин, спори цвілі, горіхи, риба, яйця, молоко і деякі ліки (пеніцилін і анестетики).

Алергія – це гостра реакція з почервонінням, сверблячкою і набряком, яка зачіпає імунну систему і може бути небезпечною для життя (анафілаксія). Непереносімость- це не небезпечна для життя реакція; початок зазвичай повільніше і не зачіпає імунну систему. Реакції непереносимості можуть викликати чхання від духів, діарею від жирної риби або серцебиття від кави.

Алергія зазвичай триває все життя, вона змінюється з віком, і це називається «Атопічний марш». Діти, які страждають на атопічний дерматит і харчовою алергією, можуть розвинути бронхіальну астму, підлітки хворіють на сінну лихоманку (поліноз) і, як правило, чим старше ви стаєте, тим менше проблемними стають ваші алергії. Алергію на молоко і яйця, як правило, діти переростають до віку 6 років, в той час як алергія на рибу і горіхи, як правило, зберігається.

Записатися на консультацію

Что Вас интересует?

Введите поисковый запрос